Modry anjel

Hospic TN
Vaša dobrá cesta k cestovaniu
SVK | ENG

Aktívny výlet určený pre ženy, ktoré si chcú oddýchnuť a spraviť niečo pre seba, v spoločnosti podobných žien. Pestrý program na aký budeš mať práve chuť, k tomu dobré jedlo, víno, krásne prostredie. Môžeš cestovať s kamarátkou alebo aj sama, bude nás viac takých.

Odnesieme si veľa zážitkov – budeme plávať, relaxovať vo vírivke, bicyklovať sa po mnohých trasách rôznej obtiažnosti, podnikať prechádzky a túry v blízkych kopcoch. Pôjdeme si nakúpiť čerstvé produkty farmárov a spoločne s miestnymi ženami si pripravíme pravú taliansku večeru, ochutnáme výborné víno z miestnych viníc. Podnikneme výlety za kultúrou a nákupmi po okolitých mestečkách, vyberieme sa k moru...

UBYTOVANIE:
V údolí rieky obklopenej zelenými kopcami sa nachádza starý farmársky dom, dokonale prerobený na oázu relaxu (- bazén, vírivka, sprchovací kút, kuchyňa, obývacia izba so sedacou súpravou, televízorom, Wi-Fi,...).
12 apartmánov, každý s vlastným vchodom.

CENA (za týždeň):
210€/os v apartmáne pre 6 osôb,
245€ /os. v apartmáne pre 2 osoby

Pre viac informácií kontaktujte travel@comforttravel.skKontaktujte Comfort Travel s Vašimi požiadavkami a plánmi na cestovanie.